Утеплення приміщень мінеральною ватою

Утеплення мінеральною ватою

Енергозбереження – важливий фактор при будівництві будівлі. Тому, коли ви переїжджаєте на нове місце або починаєте ремонт, слід знати рівень теплоізоляції приміщення, щоб потім не витрачати значні кошти на індивідуальне опалення і різні види електрообігрівачів. У наш час найбільш ефективними теплоізоляційними матеріалами вважаються мінеральна вата і пінополістирол.

Ефективність таких теплоізоляційних матеріалів полягає в тому, що ці речовини мають структуру, що не дозволяє теплу виходити за стіни будівлі. Такий утеплювач, як мінеральна вата, купити яку можна за доступною ціною у Львові, – продукт переплавки гірських порід до стану піни. Даний теплоізолятор має багато переваг, особливо для тих, хто займається ремонтом самостійно. Його плюси полягають у тому, що мінеральна вата має низьку теплопровідність, стійка до вологи, звукоізоляційна, вогнетривка, а також досить простим у використанні матеріалом.

Властивості мінеральної вати

Цей матеріал стійкий до атмосферних впливів, навіть окремі його види не руйнуються, тривало перебуваючи у воді або землі. Структура мінеральної вати пориста, між її волокнами знаходиться безліч повітряних прошарків, тому вона чудово тримає тепло і знижує звукопроникність. Особливо цінується звукоізоляція при утепленні будівлі, дозволяючи досягти затишку і комфорту.

Матеріал зручно розфасований на мати, плити і рулони. Такий утеплювач є досить універсальним, оскільки виріб може поставлятись в рулонах, або у формі плити, що широко застосовується при утепленні будинків.

Отже, мінеральна вата – недорогий і ефективний теплоізолятор, а в поєднанні з плиткою дає досить високий відсоток збереження тепла. Варто відзначити, що утеплення мінватою виконується на завершальних етапах будівництва. Цей матеріал дешевий, міцний, його легко використовувати і не треба бути будівельником, щоб зробити будинок затишним та теплішим.

Купити мінвату (утеплювач) можна в ТОВ «Максимус Центр» за доступною ціною.